- RICOH



RICOH-MON-150
Преносимият тъч тъч монитор RICOH 150 OLED 15,6“ монитор на RICOH e само 560г; супер-тънък с дебелина на рамката само 4.8мм.
Идеално решение като ултра лек втори монитор, лесен за носене и използване.
Живият OLED екран с резолюция 1920 х 1080 и време за реакция 1 ms произвежда минимална синя светлина,което прави четенето,гледането на видео и творческите задачи удобно.
Сензорът е 10-точков мултитъч с 4096 нива на натиск
Дисплей: OLED
Максимална разделителна способност: 1920 × 1080
Яркост (макс.): 300 nit (=cd/m2)
Контраст: 1:100000
Цветове на дисплея: 1.07 милиарда цвята)
Размер на панела: 15.6"
Честота на опресняване: 60Hz
Ъгъл на гледане: 85° или по-висок
Време за реакция: 1 ms
Брой едновременни включени дисплеи: 1
Тъч панел: 10-точков мултитъч - Поддържа се (Windows/Android)
Интерфейси: 2 x USB Type-C
Вградени високоговорители: 2 x 1.5 W
Захранване: външно
USB-C - препоръчва се 15 W или повече. Макс. 45W (5V/3A, 9V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A)
Изход (мощност): Макс. 25W (5V/0,9A, 9V/0,77A, 15V/1,66A, 20V/1,25A)
Ъгъл при монтиране: Пейзаж - 75–16°), при писане - 16°
Портерет - приблизително 70°
https://www.pfu-us.ricoh.com/portable-monitors
RICOH-MON-150
Преносимият тъч тъч монитор RICOH 150 OLED 15,6“ монитор на RICOH e само 560г; супер-тънък с дебелина на рамката само 4.8мм.
Идеално решение като ултра лек втори монитор, лесен за носене и използване.
Живият OLED екран с резолюция 1920 х 1080 и време за реакция 1 ms произвежда минимална синя светлина,което прави четенето,гледането на видео и творческите задачи удобно.
Сензорът е 10-точков мултитъч с 4096 нива на натиск
Дисплей: OLED
Максимална разделителна способност: 1920 × 1080
Яркост (макс.): 300 nit (=cd/m2)
Контраст: 1:100000
Цветове на дисплея: 1.07 милиарда цвята)
Размер на панела: 15.6"
Честота на опресняване: 60Hz
Ъгъл на гледане: 85° или по-висок
Време за реакция: 1 ms
Брой едновременни включени дисплеи: 1
Тъч панел: 10-точков мултитъч - Поддържа се (Windows/Android)
Интерфейси: 2 x USB Type-C
Вградени високоговорители: 2 x 1.5 W
Захранване: външно
USB-C - препоръчва се 15 W или повече. Макс. 45W (5V/3A, 9V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A)
Изход (мощност): Макс. 25W (5V/0,9A, 9V/0,77A, 15V/1,66A, 20V/1,25A)
Ъгъл при монтиране: Пейзаж - 75–16°), при писане - 16°
Портерет - приблизително 70°
https://www.pfu-us.ricoh.com/portable-monitors
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология | OLED |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Време за реакция | 1 ms |
| Статичен контраст | 100000:1 |
| Брой цветове | 1.07 билиона |
| Вградени говорители | 2 x 1.5W |
| Видео портове | 2 x USB Type-C |
| Размери | 356.0 × 10.8 × 221.7 mm |
| Цвят | Черен |
| Монтиране на стена | Не |
| Консумирана мощност | 13 W |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Тъч сензор | Да |
| Брой точки при допир | 10 |
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 15.6 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Формат на картината | Wide |
| Ъгъл на видимост | 85° |
| Тегло | 0.56кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 15.6 |
| Резолюция | 1920x1080 (Full HD) |
| Тип панел | OLED |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Време за реакция (ms) | 1 |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | Не |
| Adaptive Sync | Без |
| Свързаност | USB-C |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 75x75 |
| Регулируема височина | Не |
| USB хъб | Да |
| Тегло | 0.56кг |
Преносим тъч монитор RICOH 150 – 15.6" OLED, само 560g, USB-C
Насладете се на впечатляващо OLED изображение в движение с преносимия тъч монитор RICOH 150. С тегло едва 560g и ултратънък дизайн, той е идеалният спътник за професионалисти и творци, които се нуждаят от висококачествен втори дисплей навсякъде.
Ключови Предимства
- Ярък OLED дисплей — 15.6-инчов OLED панел осигурява дълбоко черно, живи цветове и изключителен контраст за реалистично изображение.
- Ултрапреносим — Само 560g и тънък профил, лесно се побира в чантата за лаптоп без допълнително тегло.
- Сензорен екран — Отзивчивото тъч управление позволява интуитивно взаимодействие, идеално за презентации, дизайн или бележки.
- Лесна USB-C свързаност — Свържете и захранете с един USB-C кабел, поддържащ видео, тъч и захранване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран | 15.6" |
| Тип панел | OLED |
| Резолюция | 1920x1080 (Full HD) |
| Тъчскрийн | Да |
| Тегло | 560 g |
| Свързаност | USB-C |
Какво има в кутията
- Преносим тъч монитор RICOH 150
- USB-C кабел
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













